Praxis Iuris Besplatna primarna pravna pomoć i stručna praksa na Pravnom fakultetu u Rijeci

Team members Praxis Iuris Free primary legal aid and professional practice at the Faculty of Law in Rijeka

Lead beneficiary:

University in Rijeka, Faculty of Law

izv. prof. dr. sc. Gabrijela Mihelčić

Project manager

gabrijela@pravri.hr

051 359 674

izv. prof. dr. sc. Marissabell Škorić

Project member

skoric@pravri.hr

051 359 521

izv. prof. dr. sc. Igor Martinović

Project member

imartinovic@pravri.hr

051 359 536

doc. dr. sc. Adrijana Martinović

Project member

adrijana@pravri.hr

051 359 527

doc. dr. sc. Stjepan Gadžo

Project member

sgadzo@pravri.hr

051 359 535

doc. dr. sc. Dejan Bodul

Project member

dbodul@pravri.hr

051 359 675

dr. sc. Mariza Menger

Project member

mmenger@pravri.hr

051 359 529

Josip Dešić, assistant

Project member

jdesic@pravri.hr

051 359 540

Iva Parenta, assistant

Project member

iparenta@pravri.hr

051 359 678

Jelena Mitrović

Project member

jelena@pravri.hr

051 359 555