Praxis Iuris Besplatna primarna pravna pomoć i stručna praksa na Pravnom fakultetu u Rijeci

Studenti mentori u akademskoj godini 2020.-2021.

Klara Babić

kbabic@pravri.hr

Životopis

Domenika Bačani

domenika.bacani2e@gmail.com

Životopis

Mia Belci

mbelci@pravri.hr

Životopis

Luka Brajković

lbrajkov1@pravri.hr

Životopis

Robi Cvitić

rcvitic@pravri.hr

Životopis

Dominik Grbac

dgrbac@pravri.hr

Životopis

Sanjin Grozdanić

sgrozdani@pravri.hr

Životopis

Anđela Horvat

ahorvat@pravri.hr

Životopis

Damjan Jelenović

djelenovi@pravri.hr

Životopis

Rea Jušić

rjusic@pravri.hr

Životopis

Alen Kapić

akapic@pravri.hr

Životopis

Katarina Kršanović

kkrsanovi@pravri.hr

Životopis

Loris Laković

llakovic@pravri.hr

Životopis

Daniela Macuka

dmacuka@pravri.hr

Životopis

Eric Milisavljević

emilisavl@pravri.hr

Životopis

Matea Mirosavljević

matea.mirosavljevic123@gmail.com

Životopis

Tea Mustać

tmustac@pravri.hr

Životopis

Anamarija Peharda

apeharda@pravri.hr

Životopis

Toni Pelić

tpelic@pravri.hr

Životopis

Dora Preložnjak

dpreloznj@pravri.hr

Životopis

Elis Skoko

eskoko@pravri.hr

Životopis

Nives Stjepanović

nstjepano@pravri.hr

Životopis

Sven Sušanj

ssusanj@pravri.hr

Životopis

Carlotta Šegon

csegon@pravri.hr

Životopis

Leonarda Šenvald

lsenvald@pravri.hr

Životopis

Marija Tonković

mtonkovic@pravri.hr

Životopis

Ella Toskić

etoskic@pravri.hr

Životopis

Vito Vrdoljak

vvrdoljak@pravri.hr

Životopis